Hakkımızda

research

Hakkımızda

FER AKADEMİ bölgede Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim kurumu olma yetkisini alan ilk kurumdur..

2010 yılından bu yana İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimlerimize bünyemizde bulunan iş müfettişlerimiz ve konusunda uzman eğiticilerimizle devam etmekteyiz. Gaziantep'in ilk C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarını mezun etmenin mutluluğu ve gün geçtikçe artan mezun sayımızla eğitim kalitemizden ödün vermeden sektöre hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde bilgilerimizi birlikte çalıştığımız firmalarla paylaşır ve onların bizden aldıkları hizmet konusunda kurumsal politikalara sahip olabilmeleri için çözümler ve alternatif yollar sunarız. Kurumsallık, süreklilik, katılımcılık ve etkinlik için uzmanlık, deneyim ve ekip çalışmasının gerekli ve önemli olduğunun bilinciyle verdiğimiz hizmetlerin takipçisi olmak ve müşterimizle sürekli iletişimle, aynı dili kullanma ile oluşturduğumuz diyalogla başarıya odaklı bir iş çalışma prensibi oluşturuyoruz.

Yaptığımız işi biliyoruz.