Kariyer Yönetim Terfilendirme

  • AnaSayfa -
  • Kariyer Yönetim Terfilendirme
research

Kariyer Yönetim Terfilendirme

FER KARİYER

İş ararken, İK danışmanımız  yanınızda.

Öz geçmişiniz sizin pazarlama aracınızdır. Kendinizi en iyi ifade etmelisiniz.

 

İş arama sürecinde insan kaynakları danışmanımızla iletişime geçmek sizi hedefinize bir adım daha yakınlaştırır.

Size kariyerinize nasıl devam edebileceğinizi ve bunun için neler yapmanız gerektiği hakkında bilgi verip yönlendirecek insan kaynakları danışmanımız bulunmaktadır. Özgeçmişinizi hazırlarken ve gereksede iş görüşmelerinde nasıl davranmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirir.

Size en doğru pozisyonda ve en doğru şirkette çalışmanız için gereken bilgilendirmeyi yapar aynı zamanda yapacağınız iş görüşmelerinde de yanınızdadır. Siz her ne kadar iş görüşmesine gitmeden önce şirket ve pozisyon hakkında araştırma yapsanız da bizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Dolayısıyla danışmanınıza daha detaylı sorular sorarak kendinizi görüşmeye hazırlayabilirsiniz. Kimlerle görüşeceğinize dair bilgi alırken, bu kişilerin işe alım kararını vermedeki yetkilerini sorabilir bu sayede kiminle görüştüğünüzü ve nasıl bir görüşme yapacağınızı daha önceden bilebilirsiniz.

İK danışmanımız aynı zamanda iş başvurusu yaptığınız pozisyonun şirkette yeni bir pozisyon olup olmadığını; eski ise daha önce aynı pozisyonda çalışan kişinin işten neden ayrıldığını veya çıkartıldığını öğrenebilirsiniz. Bu sayede pozisyon için aranan özelliklerin tam olarak neler olduğunu anlayabilir, eksikliklerin nereden kaynaklandığı üzerinde çalışabilir ve buna uygun konuşabilirsiniz. 

Şirket kültürü ve yapılanması hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz insan kaynakları danışmanımız aynı zamanda sizi maaş konusunda da daha önceden bilgilendirebilir. İK danışmanımız sektör değişikliğine gideceğiniz dönemlerde, okuldan yeni mezun olduğunuz zamanlarda kısaca ihtiyacınız olduğu tüm dönemlerde kariyer hedeflerinize ulaşmanız için yanınızdadır.

 

M. Tuncay Bakkaloğlu

İnsan Kaynakları Danışmanı